Яцечко Юрій Миколайович

Яцечко Юрій Миколайович

Вчитель інформатики

Риботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. — дошкільний навчальний заклад»

my_foto_site

Педагогічний стаж роботи – 15 років

Спеціаліст І категорії

Життєве кредо: «Жити в гармонії з інформацією»

Педагогічне кредо: «Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це процес, тому завжди потрібно рухатися уперед»

Девіз: «Навчаючи – навчаюсь сам»

Школа сьогодні покликана готувати людей, які будуть жити в інформаційному суспільстві. У зв’язку з цим різко зросли вимоги до інформаційної компетентності особистості, як одного з важливих структурних компонентів професійної компетентності. Саме тому постійно на уроках навчаю учнів самостійно працювати з інформацією, шукати, вибирати, аналізувати й оцінювати, організовувати, представляти, передавати її; моделювати, проектувати об’єкти і процеси, у тому числі під час взаємодії з іншими, відповідально реалізовувати свої плани, приймати рішення і діяти в непередбачених ситуаціях, учитися упродовж життя.

Вимагаю від дітей розуміння, що на даний час володіння комп’ютером (комп’ютерна грамотність) є найважливішим елементом освіти.

Порада учням: «Можливо все, на неможливе потрібно просто більше часу!»