Історія школи

У 1904 році в селі Риботин була збудована земська школа. Навчання було не обов’язкове. У школі працювало чотири вчителі, було чотири класи. У кожному класі навчалося до 50 дітей. Вивчали азбуку, арифметику, мову.

Пізніше школу було реформовано в семирічну, а з 1948 року – у восьмирічну, в якій навчалося близько 180 дітей і працювало 17 вчителів.

В 1990 році неповна середня школа набуває статусу середньої.

В 1992 році збудоване нове приміщення середньої школи на 198 місць.

За час існування середньої школи 8 учнів нагороджено медалями, з них 5 – золоті і 3 – срібні.

Педколектив школи отримав подяки від Чернігівського педагогічного університету, Чернігівського обласного педагогічного ліцею, Остерського будівельного технікуму, Менського економіко-правового технікуму, Української Академії банківської справи ( м. Суми), Сосницького професійно – аграрного ліцею, Глухівського національно педагогічного університету за навчання та виховання випускників школи.

В 2013 році загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів реорганізована в навчально виховний комплекс.

shcool