Станова Наталія Григорівна

Станова Наталія Григорівна

Вчитель початкових класів

Риботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. — дошкільний навчальний заклад»

Педагогічний стаж роботи – 30 років

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Щоб дати учню іскорку знань, треба ввібрати в себе море світла»

В.О. Сухомлинський.

Одним з важливих завдань сучасної школи є розвиток загальноосвіченої, багатогранної, творчої особистості, гідного члена суспільства, здатного творчо мислити і працювати на благо нації.

Початкова школа покликана закласти міцні підвалини формування глибоких моральних якостей, які є основною ознакою особистості і визначають поведінку, вміння спілкуватися, переконувати, визначати життєву позицію, творчо мислити.

Саме учень має стати центральною фігурою на уроці. Від творчої активності школярів, їхнього вміння доказово міркувати, обгрунтовувати свої думки, спілкуватися з однокласниками, з учителем залежить результативність уроку. Завдання класоводів – не тільки дати дітям суму знань, а й навчити самостійно їх здобувати.

Для досягнення цієї мети система освіти в новій якості передбачає відмову від традиційних форм і методів навчання і виховання, дозволяє обирати нестандартні технології, які сприяють активізації педагогічного пошуку, підвищенню майстерності, впровадженню інноваційних технологій. Саме тому я працюю над проблемою “Використання інноваційних технологій на уроках в початковій школі”.