Примак Антоніна Олександрівна

Primak

Педагогічний стаж роботи – 36 років

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Діяти, творити – значить жити»

Життєве кредо: «Життя – це боротьба, то ж борись до переможного кінця»

Я, мабуть, завжди знала, що стану педагогом. У дитинстві мріяла стояти біля дошки і відкривати нові горизонти, нові перспективи. Вже в першому класі точно знала, якій професії присвячу своє життя. Моя мрія здійснилась.

Школа – найдивніша країна, де кожен день не схожий на попередній, де кожна мить – це пошук чогось нового, цікавого, де немає часу нудьгувати, витрачати час на порожнє.

Я завжди поспішаю. Хочу все встигнути зробити. Люблю вирощувати квіти, читати книги і вчитися працювати на комп’ютері.

Взаємодія між учителем і учнями надихає мене на педагогічну творчість, допомагає самовдосконалюватися, жити інтересами дітей, щоб завжди бути творчою особистістю.