Медведь Наталія Василівна

medved NV

Педагогічний стаж роботи –33 роки

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Працювати з дітьми так, щоб не було соромно заглянути їм у вічі через десять років»

Що я буду вчителем, мені здається, я знала ще від народження, лише трішки вагалася, який предмет буду викладати. Як і всі учні обожнювала свою першу вчительку і мріяла стати вчителем початкової школи. Та все змінилося, в п’ятому класі я зустрілася з вчителем математики Шут Любов’ю Андріївною і вирішила: буду як вона. Не дивлячись на заперечення батьків, обрала професію – вчитель математики. Щодня, заходячи в клас і бачачи допитливі дитячі очі, переконуюсь, що не помилилася з вибором.

Професія вчителя – одна з найвідповідальніших професій.

Вчителем бути легко – одне слово, один погляд, одна цікава, нестандартна задача і дитячі очі із захопленням дивляться на тебе.

Вчителем бути важко – одне необдумане слово і ти назавжди можеш втратити любов і повагу учнів.