Кеда Віталій Іванович

keda V

Педагогічний стаж роботи – 30 років

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати змогу їй пробудитися і розквітнути»

Як вчитель та класний керівник надаю можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Школярів навчаю в атмосфері взаємоповаги, любові, добра. Виявляючи та розвиваючи творчий потенціал, створюю умови для самоактуалізації особистості.

Моя основна мета  – зробити процес навчання захоплюючим та радісним. Хочу, щоб наша школа стала острівцем людяності, творчості й постійного пошуку.

У своїй роботі намагаюсь зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу. Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисний для України.

Я намагаюсь, щоб наші учні з почуттям вдячності згадували нашу школу, щоб від моєї самовідданої праці і праці моїх колег, нашої громадської активності залежало майбутнє нашого народу.