Хотинченко Наталія Іванівна

Вчитель історії

hotinchenko

Педагогічний стаж роботи – 30 років

Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Педагогічне кредо:

«Я – вчитель, і дітям себе віддаю

Шукаю, знаходжу, радію, горю.

І тверджу, що «зробиш», бо «можеш»

Девіз: «Вчити, щоб знати – знати, щоб жити гідно».

Життєве кредо: «Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи, як ти робиш».

І. Франко писав: «Усякім людям всякі дари:

Одному ясний, сильний ум,

Що не знаходить в світі пари.

Другому рій крилатих дум,

Що, мов орли летять за хмари.

Для інших руки золоті:

Що очі бачать, руки вміють.

Який же дар дістали ті,

Що так дітей учити вміють?

Мені здається, в скарбі тім

Любові найбільше дісталось їм»

Бути вчителем історії – це здорово, тому що на кожному уроці є можливість розкривати таємниці світу.

Щоб стати вчителем, потрібно любити дітей, віддавати їм своє серце. Вчитель – це відповідальна і наполеглива робота, за яку ти отримуєш найвищу нагороду – любов дітей, допитливі очі, тисячі «чому», «звідки». Діти дарують мені щастя.

Бути вчителем важко, тому що ти повинен бути зразковим в усьому: багато вміти і знати, постійно вчитися і все життя пити з келиха терпіння.

Бути вчителем легко, тому що те тепло, яке дарують діти, надихає щодня, і ти можеш дарувати добро.

Професія вчителя – багатогранна. Вчитель і наставник, і актор, і лікар, і будівельник. Чесно кажучи, я з шкільних років знала, що буду вчителем історії. І цим я завдячую моїй вчительці історії Зінченко Людмилі Василівні. Я зрозуміла, що це та сфера діяльності, де є можливість розкрити себе повністю, постійно удосконалюватися і змінювати світ на краще, тому що  в твоїх руках Дитина.

Моя гордість – мої учні, моя професія, моя школа.