Габа Вячеслав Юрійович

gaba

Педагогічний стаж роботи – 14 років

Спеціаліст І категорії

Педагогічне кредо: «Навчання повинне бути цікавим»

Працюю над проблемою: «Міжособистісне спілкування, як засіб одержання нових знань». Оскільки при спілкуванні дитини з оточенням, будь це інша дитина, чи вчитель або батьки, вона отримує багаж нових знань і закріплює вже існуючі знання, які потрібні їй будуть для подальшого дорослого життя.

Мені подобається та мить, коли учні беруть для себе корисні  знання, на основі яких можуть себе реалізувати і показати високі результати у певних сферах діяльності. І лише за таких умов буде працювати правило:

«Навчився сам, то спілкуйся і передавай знання іншим». Це дуже необхідно в умовах сьогочасних реалій.