Дорошенко Валентина Володимирівна

Вчитель української мови та літератури

doroshenko

Педагогічний стаж роботи – 37 років

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Захопи дитину навчанням, будь цікавим собі і людям»

Основні позиції мого кредо такі:

1. Засобами рідної мови і художнього слова плекати в учнів загальнолюдські і національні ідеали.
  2. Розвивати розумові сили школярів.
  3. Стимулювати в них розуміння краси Слова – і цим духовно збагачувати.
  4. Усіляко й повсякчас доносити до учнів чистоту, багатство, красу і велич української мови.

Моє твердження і переконання:

У мене ніколи не було і не буде жодного поганого учня. Адже мій справжній дім – це школа, а учні – це власне моє життя.

Я впевнена, що моя професія – це покликання, не вчителюючи, напевне, я була б менш щасливою. Саме тому я вдячна долі, що стала вчителем, що сію в дитячі душі розумне, добре, вічне.

Український поет І.Драч писав: «Немає щасливішої долі, коли людина з твоїх рук, учителю, іде у світ. На краплю світ людніє».