Бачал Валентина Григорівна

Вчитель початкових класів

bachal

Педагогічний стаж роботи – 32 роки

Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Педагогічне кредо: «Якщо зупинився, вважай що відстав»

Мені, як учителю початкових класів хочеться, щоб школа була маленькою державою людяності, доброти, творчості і постійного пошуку. Розумію, що кожна дитина – це великий світ, і розкрити його – це мета моєї педагогічної діяльності. Саме тому визначила для себе проблему, над якою працюю і сьогодні: «Розвиток мислення учнів початкових класів».

Перед собою ставлю завдання – зробити навчальний процес цікавим і навчити дітей здобувати знання. Бо, вважаю, що для молодшого школяра знання починаються від здивування і задоволення, від одержання відповідей на запитання, які виникають у нього в процесі отримання інформації.

Я мрію, щоб девізом життя моїх вихованців стали слова великого учителя, звернені до них: «Живи так, щоб твоя серцевина була здоровою, чистою і сильною. Бути справжньою людиною – значить віддавати сили своєї душі в ім’я того, щоб люди навколо тебе були красивішими, духовно багатшими, щоб у кожній людині, з якою ти зустрічаєшся у житті, залишилося щось хороше від тебе, від твоє душі».

Початкова школа – колиска творчості дитини. Тому я прагну навчити дитину думати і творити, постійно працюю над самовдосконаленням. Адже, вчителеві потрібно море знань, щоб дати дітям краплину необхідної духовної поживи.

Вважаю, за необхідне і надалі впроваджувати напрацьовані творчі здобутки й не зраджувати обраному педагогічному кредо: «Якщо зупинився, вважай що відстав».