Андрющенко Оксана Володимирівна

andryuschenko

Педагогічний стаж роботи – 22 роки

Спеціаліст вищої категорії

Педагогічне кредо: «Головне – навчити дітей творити»

Працюю вчителем 20 років. Це була моя мрія з дитинства: я ввесь час «навчала» молодшого брата, подруг і навіть бабусю.

Специфіка моїх уроків носить творчий характер, тому я ввесь час сама навчаюсь. Різноманітні техніки з образотворчого мистецтва, нові авангардні напрями я постійно опановую спочатку зі своїми власними дітьми (а у мене їх троє: дві донечки і син), а потім показую це все на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури. На уроках постійно працюю разом з учнями: фарбуємо, клеїмо, вирізуємо, ліпимо. Учні зацікавлюються роботою, з’являється «вогник» в очах: «і я це зможу».

Професія вчителя дуже складна і кропітка. Треба постійно готуватись до уроків, читати багато літератури. І іноді моя сім’я не розуміє, чому я віддаю свій вільний час не їм, а школі. Але думаю, що коли мої діти підростуть, вони зрозуміють: якщо ти обираєш професію, яка тобі до душі, то повинен  ставитись до виконання обов’язків сумлінно, віддаючись на повну силу.