Заступник директора з виховної роботи

Галич Людмила Іванівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель початкових класів

Риботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Педагогічний стаж роботи – 31 рік

Спеціаліст І категорії

Педагогічне кредо: «Сіяти розумне, добре, вічне в серця вихованців»

Початкова освіта – це перший освітній рівень, який закладає фундамент загальноосвітньої підготовки школярів. Тому, на мою думку, пріоритетне завдання навчання у початковій школі на сучасному етапі має бути не лише сформувати в учнів певну кількість знань, загально навчальних умінь та навичок, а забезпечити подальше становлення особистості дитини, розвиток її розумових здібностей, і в першу чергу навчити дітей самостійно і творчо мислити.

Щоразу, готуючись до уроків, постає проблема: як зробити так, щоб кожна дитина з зацікавленістю активно включалася в процес навчання, перенесла весь дитячий запал у роботу, а не сиділа мовчки і нудьгувала. тому і методична проблема, над якою я працюю, звучить так: “Використання інтерактивних методів навчання на уроках”. Готуючись до кожного уроку, підбираю ті методичні шляхи, які б сприяли збагаченню і розвитку індивідуальності, внутрішнього світу кожної дитини: поряд із давно відомими методами і формами роботи використовую елементи новітніх методів, інтерактивні форми навчання. Використовуючи різні прийоми і методи роботи, постійно підвищуючи свій професіоналізм, намагаюсь зацікавлювати учнів, підтримувати інтерес до навчання, бо тільки тоді, коли школяр хоче знати, він буде знати і вміти.