Восьмикласники Риботинського навчально-виховного комплексу провели інтерв’ю з головою громади

У межах Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE у школах нашої громади викладається курс за вибором «Навчаємось жити в громаді». Під час цих уроків учні дізнаються про децентралізацію і досліджують різні аспекти життєдіяльності своєї громади.

Сьогодні учні та учениці 8 класу Риботинського НВК разом із вчителем Юрієм Яцечком, який викладає згаданий курс, відвідали Коропську селищну раду.

Володимир Куніцин люб’язно зустрів юних гостей, провів «екскурсію» кабінетами, де працюють спеціалісти селищної ради, і залом, де ухвалюються сесійні рішення. А після екскурсії – запросив до свого кабінету на чаювання і торт.

Спілкувалися у форматі інтерв’ю. Учні приготували кілька десятків питань, які озвучили голові.

Питання стосувалися освіти, шкільного життя, а крім цього –  роботи соціальної сфери, транспортного сполучення, благоустрою. А декілька цікавих питань стосувались особисто голови. На кожне діти отримали відповідь.

Всі питання були дуже глибокі й актуальні. Юні інтерв’єери справжні молодці!

А крім робочих моментів, спілкувалися також про життя. Володимир Куніцин народився і виріс в Риботині, тож поділився з юними земляками спогадами про незабутні дитячі роки.

На завершення юнаки і дівчата отримали побажання добра, здоров’я, успіхів у навчанні та щасливого життя у переможній, мирній Україні.

Матеріал та фото з офіційного сайту Коропської селищної ради