«Шкільний громадський бюджет» «Дитячі мрії»

Риботинський НВК долучається до проєкту «Шкільний громадський бюджет» «Дитячі мрії».

На зображенні може бути: 5 людей

Грантові кошти, а це 1 мільйон 53 тисячі, отримала Коропська ТГ від швейцарських партнерів Швейцарсько-український проєкт DECIDE, запровадивши в Україні проєкт «DECIDE-децентралізація та розвиток демократичної освіти». За результатами голосування буде визначено три найкращі проєкти, та надано кошти (351 000 грн.) на їх реалізацію. Кожна школа, а ми є не виключенням, хоче стати переможцем і реалізувати свою мрію.

Працюючи над проєктом, члени команди провели опитування та обговорення пропозицій та ідей. Схвально було прийнято рішення створити лаунж – зону “Space of youth” (молодіжний простір) на шкільному подвір’ї.

На зображенні може бути: 1 особа та трава

Встановлення вуличних тренажерів на подвір’ї школи дасть можливість учням і всім бажаючим покращити свій фізичний стан, відволіктися від гаджетів, активно і з користю використати час на перерві, виробити звичку здорового способу життя. Місце для усамітнення, або навпаки, для спілкування з друзями, чи проведення уроків на свіжому повітрі – паркові кругові лавочки, які гарно впишуться у ландшафтний дизайн шкільного подвір’я, що буяє квітами. Збільшення простору – це можливість для проведення рухливих ігор під час перерв на свіжому повітрі, змагань, квестів. Як кажуть: «Квіти-це діти за якими потрібно доглядати. А діти – це квіти про яких потрібно дбати, навчати, розвивати». Саме наш проєкт дасть можливість придбати літній кінозал. Кінотеатр стане місцем проведення дозвілля для жителів громади.

На зображенні може бути: 3 людини

Термін голосування за проєкт з 22 травня по 4 червня на платформі https://budget.e-dem.ua/7422255100

Просимо завчасно ознайомитись з порядком голосування!