Новорічний букет замість ялинки

У рамках акції «Не рубай ялинку» Мезинський НПП вже вкотре проводить районний конкурс «Новорічний букет замість ялинки». Учні  1-5 класів Риботинського НВК разом з батьками  долучилися до акції і створили власноруч новорічні композиції та ялинки із підручних матеріалів, які  зачаровували погляд глядачів.

Городиський

У своїх роботах  учні  використовували мішуру, соснові і ялинкові шишки, вату, картон та папір, пластикові виделки, атласні стрічки, макаронні вироби та інше.

Луценко

«Новорічна красуня» Луценка Олександра (учня 3 класу) та «Новорічна ялинка» Городиського Костянтина (учня 3 класу) зайняли 1 місце.

Джуган А

Медведь

Призові місця також у учнів: Джуган Анастасії (3 клас), Медведя Івана (3 клас), Погорілко Вікторії (4 клас), Омелечко Вікторії (1 клас) та Омелечка Артема(3 клас).

Погорылко

Омелечко А

Омелечко

Фото найкращих робіт  надіслали  до Мезинського національного природничого парку.