Лаунж зона на шкільному подвір’ї

Рік назад ми  не могли уявити, що станемо не тільки  учасниками, а й переможцями   проєкту «Громадський бюджет на дитячі мрії»   серед шкіл Коропської ТГ, який  реалізується Коропською селищною радою у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

З цього і почалася наша історія успіху. Бажання змінити благоустрій і функціональність шкільного подвір’я, створити умови для фізичного розвитку, психологічного розвантаження та інтерактивного навчання  сприяли народженню нашого проєкту «Лаунж-зона на шкільному подвір’ї «Space of youth» («Молодіжний простір»).

Команда лідерів працювала над   вибором  мети і завдань та  шляхами їх реалізації, залучала до співпраці громадськість. Ініціативна група презентувала проєкт у засобах масової інформації, створивши візуалізацію і рекламу. За рахунок згуртованої плідної праці команди ми досягли найвищих результатів у голосуванні і отримали 351 000 грн на реалізацію свого проєкту.

Проєкт згуртував  усіх учасників для досягнення поставленої мети, навчив працювати в команді, чути і бути почутим. Сприяв розвитку креативності,  колективізму,  відповідальності за доручену справу.

Наш проєкт «Лаунж зона на шкільному подвір’ї»  охопив широкий спектр заходів:

• створення зони для відпочинку;

• створення зони для навчання та фізичного розвитку;

• створення зони для проведення шкільних заходів з використанням літнього кінотеатру;

• ландшафтний дизайн шкільного подвір’я;

• догляд за зеленими насадженнями;

• упорядкування  стоянки для велосипедів.

Ми реалізували свій проєкт в життя:

• Закуплена апаратура для літнього кінотеатру: проєктор, ноутбук, екран, акустична апаратура, з’єднувальний кабель, подовжувач.

• Придбані садові інструменти: садова ножівка, секатор, садові ножиці.

• Встановлені паркові лавочки, велосипедні стоянки, вуличні тренажери.

Наші очікування:

Заохочення школярів до здорового способу життя.

Підтримка фізичної форми  та здоров’я.

Раціональне використання часу під час перерв та після уроків.

Збільшення освітнього простору, розширення місця для проведення свят, квестів, ігор.

Розвиток естетичних смаків школярів шляхом залучення їх до створення ландшафтного дизайну.

Проведення уроків на свіжому повітрі.