День вчителя. Квест «Знайди гарний настрій»

Щороку  ми відзначаємо свято День вчителя.

Вже жовтень ступає на школи поріг,

Приносить нам свято величне й чудове,

В цей день  всі вітання для вас, вчителі,

Хай настрій  у кожного буде казковий.

Щоб подарувати  наставникам  гарний настрій та позитивні емоції, учні  запропонували  вчителям  стати учасниками  святкового квесту під назвою «Знайди гарний настрій». У грі  взяли участь 4 команди «Помідорки», «Лимонки», «Лаванда», «Капітошка».

Завдання квесту – зібрати  та розмістити на магнітній дошці 7 смайликів.

На кожній із локацій на вчителів чекав сюрприз.  Знайти місце розташування локації було зовсім непросто: потрібно розгадати шифровку, ребус , або скласти пазл.

Учні підготували цікаві ігри, руханки, пісні, подарунки-сувеніри, квіти , фото на згадку.

Найшвидше справилася із завданням  команда «Лаванда, яка й отримала в нагороду медаль  «Квест «Гарний настрій»».

Учні та вчителі отримали море позитивних емоцій, незабутні хвилини спілкування, гарний настрій.