День самоврядування

Традиційно у переддень свята освітян у нашому закладі пройшов день самоврядування.

Старшокласники спробували себе в ролі вчителів, вони готувалися і хвилювалися.

Робочий день виявився нелегким, але успішним.

Можливо, саме цього дня хтось з майбутніх випускників визначився з вибором професії. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши у пам’яті дітей незабутні враження і спогади на все життя.

Також, колектив Риботинського НВК хоче привітати всіх освітян громади з прийдешнім святом – Днем вчителя!

Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України. Бажаємо вам наснаги та успіхів в усіх професійних зусиллях. Нехай кожен ваш учень і кожна учениця стають самобутніми, свідомими та успішними. З Днем вчителя!