Теплого червневого вечора подвір’я Риботинського НВК наповнилося особливою атмосферою радості, хвилювання та світлих сподівань. Цього року 15 випускників отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Це свято стало символом завершення важливого етапу життя, наповненого уроками, відкриттями, дружбою та незабутніми шкільними спогадами. Зі щирими словами вдячності випускники звернулися до своїх батьків і вчителів – людей, які завжди були поруч, підтримували, надихали та допомагали долати труднощі на шляху до знань.

Особливим моментом стало батьківське благословення, сповнене любові, надії та віри в щасливе майбутнє дітей.

Незабутні емоції подарував випускний вальс, а на завершення свята випускники запалили свічку мрії та випустили в небо різнокольорові кульки як символ своїх надій і прагнень.

Нехай шкільні роки залишаться у пам’яті теплим спогадом, а попереду на кожного випускника чекають нові звершення, успіхи та здійснення мрій!
