Звіримо час

Благодійний ярмарок на допомогу воїнам АТО

Почула якось від свого сина: «Якби війна була на нашій території, я пішов би захищати Україну. Я що хочу на ділі довести, що я справжній патріот». Згодом виявила, що такі думки у багатьох підлітків. І як мамі, мені стало страшно. Я бачила війну тільки зі сторінок книжок. І хочу, щоб мої діти теж не знали всіх жахіть війни. Але доводиться.

Нещодавно у старшокласників виникла ідея допомогти воїнам АТО, наскільки це у їхніх силах. Вирішили влаштувати благодійний ярмарок. Діти із запалом підхопили цю ідею.

IMG_2439

Чого тільки не було на цьому ярмарку! І торти, і тістечка, і печиво різних видів, і піца, і кекси, і пиріжки, і чебуреки, і соки, компоти, узвари, навіть салати. Все домашнє, смачнюче, а головне, зроблене своїми руками! Всі старалися. І отримали величезне задоволення від доброї справи.

Продавали, купували, для воїнів АТО гроші збирали.

Почали ярмарковий марафон учні 8 класу (класний керівник Пасько О.В.), і вже у перший день зібрали більше 350 гривень. Наступного дня учні 5 і 6 класів (класні керівники Дорошенко В.В. і Пилипенко Ю.М.) стали на зміну. Вони вторгували більше 700 гривень. А у четвер учні 7 і 9-11 класів (класні керівники Приходько В.М., Хотинченко Н.І., Кеда В.І., Андрющенко О.В.) завершили марафон. Всього спільними зусиллями діти зібрали близько 1700 гривень.

IMG_2437

Хочеться особливу подяку висловити нашим батькам, які підтримали дитяче починання, втілили його в життя.

А ще діти і вчителі зібрали цілу гору теплих шкарпеток та речей першої необхідності для наших хлопців на передовій.

У четвер був проведений флешмоб «Ми за мир! Ні війні!» у рамках дитячого марафону «Діти – янголи миру» (організатор акції Хотинченко Н.І.). всю школу прикрашали плакати, що пропагували мир і єдність.

IMG_2448

А у п’ятницю хлопці нашої школи доводили, що стануть справжніми захисниками нашої Вітчизни на дружніх змаганнях у Оболонській школі.

І вірю я, що будуть вони захисниками! Тільки хай це буде у мирний час. І ніколи хай їм не доведеться доводити свій патріотизм на полі бою.

Класний керівник 8 класу                                                       О.В. Пасько

Коментарі закриті.